Kontakt

Związek Subregionu Centralnego

 

ul. Wincentego Pola 16, pok. 119

44-100 Gliwice
tel. 32 461 22 50, fax. 32 461 22 51
biuro@subregioncentralny.pl

 

Użytkownicy platformy Przejście do strony głównej ePUAP2 mogą przesyłać "Pismo ogólne", skrytka: /SUBREGIONCENTRALNY/SkrytkaESP

 

NIP 631 26 51 874, REGON 243435244

Godziny pracy Biura

Biuro Związku czynne jest
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:30 do 15:30.

 

 

 

Sekretariat Biura Związku

Kontakt:

tel. 32 461 22 50
biuro@subregioncentralny.pl

Karolina Jaszczyk

Dyrektor Biura Związku
tel. 32 461 22 50
biuro@subregioncentralny.pl

Agata Schmidt

Zastępca Dyrektora Biura Związku
tel. 32 461 22 53
agata.schmidt@subregioncentralny.pl

Joanna Michoń

Justyna Birna

Specjalista ds. obsługi projektów
tel. 32 461 22 58
justyna.birna@subregioncentralny.pl

Anna Dobras

Młodszy specjalista
tel. 32 461 22 59
anna.dobras@subregioncentralny.pl

Marta Frej

Specjalista ds. obsługi projektów
tel. 32 461 22 57
marta.frej@subregioncentralny.pl

Agnieszka Juszczyk

Specjalista ds. zamówień publicznych
tel. 32 461 22 49
agnieszka.juszczyk@subregioncentralny.pl

Anna Kalinowska

Małgorzata Płonka

Specjalista ds. wsparcia kompetencyjnego
tel. 32 461 22 48 
malgorzata.plonka@subregioncentralny.pl

Klaudia Ruda

Specjalista ds. monitorowania i sprawozdawczości
tel. 32 461 22 52
klaudia.ruda@subregioncentralny.pl

Wojciech Sałabun

Specjalista ds. obsługi projektów

Inspektor Ochrony Danych

tel. 32 461 22 54
wojciech.salabun@subregioncentralny.pl